Ray Spot Aydınlatma ile İlgili Bilinmesi Gereken 5 Madde


Günümüz aydınlatma elemanları içerisinde yoğun şekilde tercih edilen Ray Spot Aydınlatma ile ilgili sizlere bu içeriğimizde oldukça faydalı bilgiler aktarmaya çalışacağız. Mikro Aydınlatma profesyonel elemanları olarak tecrübelerimiz doğrultusunda sizlere en doğru bilgileri aktaracağız...

Ray Spot Aydınlatma ile İlgili Bilinmesi Gerekenler!

1- Ray Spot Aydınlatma Geniş Odalarda Tek Başına Kullanılmaz!
Ray spot aydınlatma sistemleri ile ilgili yapılan en önemli yanlışlardan bir tanesi de geniş odalarda tek başına bir aydınlatma elemanı olarak kullanılmasıdır. Ray spot aydınlatma elemanları sadece bir bölgeyi aydınlatmaya yönelik geliştirilmiş sistemlerdir. Sergilerde veya mağaza vitrinlerinde kullanılması tavsiye edilen bu aydınlatma elemanlarını geniş alanlarda kullanmak istiyorsanız mutlaka bir yardımcı aydınlatma elemanına ihtiyaç duymalısınız.


2- Ray Spot Aydınlatma Elemanlarının Kurulumu Oldukça Basittir!
Raylı bir sisteme sahip olan Ray Spot Aydınlatma sistemlerinin kurulumunun ve çıkarılmasının oldukça kolay olduğunu belirtmek istiyoruz. Yüzeye veya tavana monte edilebilen bu aydınlatma elamanlarının yönünü ve türünü istediğiniz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

3-Ray Spot Aydınlatma Elemanlarının İdeal Uzaklığı 30-60 cm Aralığında Olmalıdır!
Bu tür aydınlatma elemanlarında ideal uzaklığın belirlenebilmesi kritik bir öneme sahiptir. Eğer ki aydınlatma elemanları çok yakına kurulursa parlaklığa sebep olur, çok uzak bir yere monte edilirse de istenilen verimin yakalanabilmesi söz konusu olmayacaktır.


4-Evinizde Modern Bir Görünüm Elde Etmek İçin Ray Spot'u Tercih Edebilirsiniz!
Sergiler ve mağaza vitrinlerinin olmazsa olmaz ürünlerinden bir tanesi olan Ray Spot aydınlatma çeşitleri evine modern bir görünüm kazandırmak isteyenlerin tercih edebileceği bir aydınlatma elemanıdır. Tavanda muhteşem bir görüntünün oluşmasını sağlayan bu aydınlatma ürünlerini mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

5-Ray Spot Aydınlatma Elemanları Enerji Tasarrufu Sağlar!
LED teknolojilerinin gelişmesi ile beraber bu tür aydınlatma elemanlarının enerji verimliliği de ciddi bir şekilde artırılmıştır. Ray spot çeşitleri sizlere ciddi bir tasarruf sağlayarak kendisine yapmış olduğunuz yatırımı kısa bir süre içerisinde çıkarabilmenize olanak tanır.Yorumlar (0)

Yorum yaz